Noteikumi

Balsošana un čats internetā
SMS balsošanas noteikumi
VIP SMS
VIP zvans
SMS čata noteikumi
VIP SMS čata noteikumi
MMS čata noteikumi
Bankas pārskaitījums
Uzzināt izskanējušās dziesmas nosaukumu

Balsošana un čats internetā

Vietnē www.1music.tv reģistrētie lietotāji drīkst balsot un nosūtīt ziņojumus čatā tieši no vietnes www.1music.tv. Vajag tikai papildināt elektronisko maciņu Jums ērtākajā veidā:

- nosūtot īsziņu (tikai Baltijas mobilo operatoru lietotājiem).

- ar bankas pārskaitījumu (pieejams neatkarīgi no atrašanās vietas).

Elektroniskā maciņa papildināšanas opcija atrodamas lietotāja profilā. Papildinot elektronisko maciņu ar bankas pārskaitījumu, Jūs saņemat priekšrocības bonusa sistēmas veidā, kas atspoguļota tabulā.

Kad elektroniskā maciņa kredītam beidzas termiņš, kredīts tiek bloķēts. Viena mēneša laikā to iespējams atbloķēt, papildinot ar jebkuru summu un izvēloties papildināšanas termiņu (skat. tabulu)

Viena ziņojuma cena čatam un 1 balss cena par klipu ir 15 kredītu.

Klipa VIP pasūtījuma ar apsveikuma tekstu cena, ja tas 3 reizes parādās lielā šriftā uz pasūtītā klipa, ir 300 kredītu

 Elektroniskā maciņa papildināšana ar īsziņu

Elektroniskā maciņa papildināšana ar bankas pārskaitījumu

Balsošana no WWW.1MUSIC.TV: Lai nobalsot, ieejiet www.1music.tv ar Jūsu reģistrēto niku un pārliecinieties, vai jums ir nepieciešamā kredīta summa, sameklējiet vēlamo klipu un noklikšķiniet uz kompozīciju (otrajā rindā zem izpildītāja vārda). Logā "Pasūtīt dziesmu" izvēlieties "On-line balsošanu" un nosūtiet vajadzīgo balsu skaitu par izvēlēto klipu. Pēc neilga laika, video jāparādās plejlistā, atbilstošo skaitu balsu vietā.

VIP Pasūtīšana no WWW.1MUSIC.TV: Ja Jūs iegājāt uz www.1music.tv ar Jūsu reģistrēto niku un Jums ir pietiekami kredīti (1 VIP pasūtījums = 300 kredīti), sameklējiet vēlamo klipu un noklikšķiniet uz kompozīciju (otrajā rindā zem izpildītāja vārda). Logā "Pasūtīt dziesmu" izvēlieties "VIP pasūtījums". Atvērtajā logā uzrakstiet apsveikuma tekstu, kurš parādīsies 3 reizes klipa garumā, noklikšķiniet uz "Pasūtīt VIP klipu". 300 kredīti tiks noņemti no Jūsu konta tikai pēc moderātora apstiprināšanas (ja Jūsu izvēlētais klips jau spēlēja stundas laikā)

Ziņojumu nosūtīšana TV-čatā 1BM no WWW.1MUSIC.TV: Kreisajā pusē galvenajā lapā www.1music.tv zem čata atrodas poga "Nosūtīt ziņojumu". Noklikšķiniet uz to un ievadiet tekstu, lai nosūtītu ziņojumus uz TV čatu.

SMS balsošanas noteikumi

Lai izvēlētais klips tiktu parādīts ēterā, par to nepieciešams nobalsot, nosūtot SMS ar tekstu: VOTE, atstarpe, klipa numurs (piemēram, VOTE 4490) uz numuru:

Latvija: 1892
Lietuva: 1394
Igaunija: 1892
Krievija: 4446
Baltkrievija: 4446
Ukraina: 6781
Vācija: 82300

Klips, kurš saņems vislielāko SMS balsu skaitu, sarakstā automātiski pavirzās uz augšu un iziet ēterā. Katra klipa beigās ekrānā parādās saraksts ar pirmajiem desmit klipiem. Tādējādi jūs varat uzzināt, kurā vietā atrodas klips, par kuru esat balsojis. Lai Jūsu klips ātrāk parādītos ēterā, nepieciešams, lai tam būtu vislielākais balsu skaits konkrētajā brīdī salīdzinājumā ar citiem sarakstā esošajiem klipiem. UZMANĪBU! «VIP» klipiem ir augstāka prioritāte, tie iziet ēterā ārpus kārtas.

UZMANĪBU! Visi ēterā demonstrētie klipi uz vienu stundu tiek bloķēti. Šajā laikā tie ēterā atkārtoti demonstrēti netiek.Balsis, kas nodotas par bloķētajiem klipiem, tiek uzskaitītas un stājas spēkā klipu atbloķēšanas brīdī.

Pakalpojuma cena, ietverot PVN:

Latvija: 0.21 EUR
Lietuva:0.25 EUR
Igaunija: 0.25 EUR
Krievija: 35 RUB
Baltkrievija: 11880 BYR
Ukraina: 7 UAH
Vācija: 0.49 EUR

***Atsevišķi mobilie operatori var pierēķināt parastās SMS maksu

VIP SMS

Pakalpojums pieejams Latvijas un Igaunijas mobilo operatoru klientiem!

Nosūtiet uz numuru 1892 ziņojumu ar atslēgas vārdu VIP un pēc tā – klipa kodu un apsveikuma tekstu ar atstarpēm. Piemēram: VIP 1234 Pozdravljajem Svetku Sokolovu s 30-letijem!
Latvija: 5.38 EUR, Igaunija: 5 EUR (Tele2/Elisa), 5.25 EUR (EMT)

Gadījumā, ja pasūtāmais klips stundas ietvaros jau ir izskanējis ēterā un tādējādi nevar tikt demonstrēts konkrētajā brīdī, Jūs saņemsiet informatīvu paziņojumu ar šī klipa atbloķēšanas laika norādi. Šajā gadījumā no Jūsu kredīta tiks atskaitīti 0.21 EUR. Klipus, kas atrodami blokā, var aplūkot šīs mājas lapas speciālajā sadaļā.

Gadījumā, ja rodas rinda no VIP klipiem, pavirzīt savu VIP klipu augšup iespējams ar atkārtotu tā paša klipa VIP pasūtījumu. Tādā gadījumā vispirms ēterā nokļūst klipi ar vislielāko VIP pasūtījumu skaitu. VIP klipu skaitu rindā un pasūtījumu skaitu uz tiem var aplūkot playlist, kas parādās ekrānā katra klipa beigās!

VIP zvans

Ja Jūs vēlaties pasūtīt VIP klipu ar apsveikuma tekstu, zvaniet:

Latvija: 9000-60-90 (7.30 EUR) – Iepriekšējs klipa pasūtījums ar klipa iziešanu ēterā noteiktā laikā (klips izies ēterā ar +/-3 min. precizitāti))
Latvija: 9080-17-37 (4.37 EUR)
Latvija: 9000-60-11 (1.72 EUR) – Strādā no 12:00 līdz 15:00
Lietuva: 8900-80-006 (3.22 EUR)
Igaunija: 900-4000 (5.06 EUR)

Nosauciet moderatoram klipa numuru vai nosaukumu no 1BM datu bāzē esošajiem klipiem.

Izvēlētajam klipam Jūs varat pievienot arī speciālu VIP tekstu (SVEICIENU, APSVEIKUMU), kurš tiks parādīts trīs reizes VIP klipa demonstrācijas laikā.

1BМ patur tiesības neparādīt tekstus ar aizvainojošu vai ētikas normām neatbilstošu saturu.

Maksa par VIP zvanu būs ietverta regulārajā telefona apmaksas rēķinā.

Gadījumā, ja rodas rinda no VIP klipiem, pavirzīt savu VIP klipu augstāk ir iespējams, zvanot par to atkārtoti. Tādos gadījumos ēterā nokļūs klipi ar vislielāko VIP zvanu skaitu. VIP klipu skaitu rindā un zvanu skaitu par tiem iespējams redzēt sarakstā, kas parādās ekrānā katra klipa demonstrācijas beigās!

UZMANĪBU! Visi ēterā demonstrētie klipi uz vienu stundu tiek bloķēti. Šajā laikā tie ēterā atkārtoti nevar tikt demonstrēti. VIP pasūtījumi uz bloķētajiem klipiem netiek pieņemti, bet balsis, kas par tiem nodotas, tiek uzskaitītas un stājas spēkā klipu atbloķēšanas brīdī.

SMS čata noteikumi

Lai nosūtītu ziņojumu čatam, SMS ziņojuma sākumā nepieciešams norādīt atslēgvārdu 4t Piemēram: 4t Sveiciens visiem!

Ziņojumi čatam jāsūta uz šādiem numuriem:

Latvija: 1892
Lietuva: 1394
Igaunija: 1892
Krievija: 4446
Baltkrievija: 4446
Ukraina: 6781
Vācija: 82300

1 ziņojumam jabut līdz 160 simboliem.

1BМ nedemonstrē ziņojumus, kuri neatbilst ētikas normām.

Aizliegts sūtīt čatam zinojumus ar informāciju par cilvēka orgānu, bērnu, medikamentu utt. pirkšanu/pārdošanu.

UZMANĪBU! Privāti sludinājumi tiek pieņemti tikai tādā gadījumā, ja tajos uzrādīts numurs, no kura tiek sūtīts šis sludinājums. Iepazīšanas sludinājumi tiek pienemti tikai no 14 gadu vecuma.

1BМ patur tiesības rediģēt atsūtīto ziņojumu tekstu!

Pakalpojuma maksa, ietverot PVN:

Latvija: 0.21 EUR
Lietuva: 0.25 EUR
Igaunija: 0.25 EUR
Krievija: 35 RUB
Baltkrievija: 11880 BYR
Ukraina: 7 UAH
Vācija: 0.49 EUR

*** Atsevišķi mobilie operatori var pierēķināt parastās SMS maksu

Lai reģistrētos čatā, ir jānosūta: 4t ALIAS un tālāk vēlamo niku, kas nav garāks par 8 simboliem, piemēram: 4t ALIAS DIANA
Turpmāk Jūsu ziņojumi čatā parādīsies ar Jūsu piereģistrēto vārdu.

Lai anulētu reģistrāciju, nepieciešams nosūtīt uz čata SMS numuru ziņojumu: 4t ALIAS DELETE

VIP SMS čata noteikumi

Vēlaties izcelties no kopējās masas un pievērst savam ziņojumam čatā īpašu uzmanību? Nosūtiet kodu 4tVIP uz numuru 1892, pēc atstarpes savu tekstu. Jūsu ziņojums uz ekrāna atspoguļosies lielākā šriftā, citā krāsā un ar tematisko logotipu. Patlaban serviss pieejams tikai Latvijas mobilo operatoru abonentiem.

Cena 0.65 EUR

Ja 1BM čatā Jūsu reģistrācijai jau ir pievienota fotogrāfija, tad Jūsu VIP ziņojums arī parādīsies kopā ar Jūsu fotogrāfiju.

MMS čata noteikumi

MMS foto 1BM tiešajā ēterā var nosūtīt tikai čatā reģistrējušies skatītāji!

MMS jānosūta no mobilā telefona, ar kuru tika veikta reģistrēšanās čatā, uz mūsu elektronisko adresi: mms@1tv.lv
(Sekojiet Jūsu mobila telefona ražotāja norādītajām instrukcijām).

Turpmāk katrs Jūsu čata ziņojums ekrānā tiks papildināts ar Jūsu atsūtīto fotogrāfiju.

Ja vēlaties nomainīt savu fotogrāfiju, vienkārši atsūtiet jaunu, kas aizvietos iepriekšējo foto. Lai anulētu foto, nepieciešams anulēt reģistrāciju. Šajā gadījumā uz čata numuru Jums jāatsūta ziņojums: 4t ALIAS DELETE

1BМ nerekomendē sūtīt MMS ar svešām fotogrāfijām un patur tiesības nepubliskot fotogrāfijas, kas satur:

- reklāmu (logotipus un saukļus, politisko reklāmu);
- vardarbības ainas;
- pornogrāfiska satura attēlus;
- aicinājumu uz nacionālu, rasu, dzimumu vai reliģisku naidu;
- aicinājumu uz karu vai militāru konfliktu vai vardarbīgu pastāvošas varas vai valsts iekārtas gāšanu, valsts teritoriālās vienotības graušanu vai kāda cita nozieguma izdarīšanu.

Bankas pārskaitījums

Visa/MasterCard/Maestro

-Elektronisko maciņu var papildināt ar kredītkartēm un debetkartēm — Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro

-Tiešsaistes bankas pārskaitījumu drošību Picture Happy nodrošina kompānija First Data International, kas ir viena no vadošajām kompānijām maksājumu apstrādes drošības jomā. First Data International izmanto savu sistēmu IBIS ar 3D Secure tehnoloģiju tiešsaistes transakciju autentifikācijai.

First Data International
First Data

Swedbank internetbanka

- Šī apmaksas metode pieejama tikai Swedbank internetbankas lietotājiem.

- Internetbankā pieejams jau gatavs maksājuma uzdevums ar pareiziem norēķinu konta datiem.

Uzzināt izskanējušās dziesmas nosaukumu

Tev iepatikās tikko 1 BM izskanējusī dziesma, bet tu nepaguvi saskatīt ne izpildītāja vārdu, ne kompozīcijas nosaukumu, un tagad vēlies to uzzināt? Tev palīdzēs nobloķēto klipu saraksts, kurā apkopoti to dziesmu nosaukumi, kas tikušas atskaņotas ēterā pēdējās stundas laikā. Nobloķēto dziesmu saraksts atrodams galvenajā lapā tieši zem playlist.